Fantasy football

Az alábbi fórumon belül bármely regisztrált felhasználó hozzászólhat az adott témához, illetve új topikot is nyithat!

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: wmitty » szer. szept. 08, 2010 9:06 am

Atari írta:Hogy leszek invited-ből joined?
Már össze-vissza kattingattam. :(
KovacsLL néven regisztráltam (az atari foglalt volt).
Invitáló emailt nem kaptam.
:?:

Az baj, mert küldtem! Megpróbálom még egyszer.
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: Atari » kedd szept. 07, 2010 11:53 pm

Hogy leszek invited-ből joined?
Már össze-vissza kattingattam. :(
KovacsLL néven regisztráltam (az atari foglalt volt).
Invitáló emailt nem kaptam.
:?:
"A büszkeség istenkáromlás.
Csak aki felülemelkedik önmagán, az nyer lelki bársonyosságot és kerüli el az elfajzódás útjának ragacsos rögeit." /Ace Ventura/
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: wmitty » kedd szept. 07, 2010 12:29 pm

Töltődik felfelé szépen a liga, még egy vagy két üres hely van, és páran azok közül, akiknek kérésére meghívót küldtem, késlekednek a bejelentkezéssel. Mindez azért sürgető, mert csütörtökön, ugyebár, indul az NFL, tehát körülbelül szerda este az utolsó időpont, amikor draftot tudunk tartani. Jó lenne "élőben", mert az az érdekes, de aki nem ér rá, előre beállíthat saját sorrendet, és akkor a gép választ neki aszerint. Ezt elmulasztani nem érdemes, mert akkor lutri, hogy milyen játékosok kerülnek a csapatába és velük kell végigjátszania az idényt.
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: wmitty » szomb. szept. 04, 2010 3:33 pm

Megalakult a MiskolcSteelers2010 elnevezésű liga az ESPN.com-on.
http://games.espn.go.com/ffl/leagueoffi ... eId=917768

12 csapatot lehet benevezni, eddig 5 meghívót küldtem ki olyanoknak, akik korábban jelezték érdeklődésüket.
A jelentkezés nyitott, várjuk a további játékostársakat.
A jövő hétvégén kezdődik az igaz NFL, ehhez mérten jövő csütörtökön este 8 órára állítom be az élő draftunkat. (Amennyiben valaki még nem próbálta volna: ha a Fantasy Football jó móka, akkor a draft a legjobb benne!)
Hajrá, mindenki!
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: wmitty » kedd aug. 31, 2010 8:28 pm

Atari írta:Az élő draft...

Draftolni mindenképp kell, hiszen csak úgy állhat össze az ember csapata. Ehhez pedig ismerni kell a játékosokat. A Fantasy Football mélységét az adja, hogy kevés tudni, hogy Randy Moss vagy Reggie Wayne jó elkapó - azt is tudni kell, hogy kit érdemes második, harmadik, negyedik számú WR-nek választani. Brandon Tate-et vagy Mario Manninghamet? Sőt, ha a sztárokat elviszi előled más - drafsorrend! -, akkor már alapemberednek is kell valakit találnod, aki várakozáson felül fog teljesíteni adott poszton.
Na most vagy a különféle előzetes erősorrendek, besorolásokra alapján választ a játékos, vagy saját észből. (Persze, leggyakrabban a kettő keveréke alapján.) A draftra az adott site (ahol játszunk) szerkesztői adnak egy vélt sorrendet. Akár egy az egyben azt is lehet követni. De akkor mi a játék benne?
Az élő és az auto-draft között az a különbség, hogy utóbbinál az ember megad egy sorrendet, aztán a gép ahogy végigmegy a draftkörökön, ha még bent van az általad felírt ember, akkor azt választja neked, ha már nincs, akkor ugrik a következőre. Élőben viszont te magad tudsz reagálni a történésekre. Elvittek előled valakit, akit szerettél volna? Akkor gyorsan átböngészed a maradékot, és aszerint módosítod az igényeidet. Nem mondom, kemény dresszúra egy élő draft, de nagy élmény. És közben lehet beszélgetni a társakkal: "Te szemét, behúztad Bradyt, pedig tudtad, hogy a kedvencem...", stb.
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: Atari » kedd aug. 31, 2010 7:05 pm

Az élő draft gondolom akkor tuti, ha eléggé ismerem a játékosokat ahhoz, hogy értelmesen tudjak reagálni, helyettest találni egy olyan szituációban, amikor elhappolnak előlem egy előre kinézett sztárt.
Sajna, még nem ismerem ennyire a játékosokat, de létszám hiány esetén, feltételesen jelentkezem a házi ligába.
"A büszkeség istenkáromlás.
Csak aki felülemelkedik önmagán, az nyer lelki bársonyosságot és kerüli el az elfajzódás útjának ragacsos rögeit." /Ace Ventura/
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: wmitty » kedd aug. 31, 2010 3:03 pm

Bizony jó lenne. Az egész játék egyik legérdekesebb része - ha nem "a". (Mármint az élőben, saját kezűleg levezényelt draft.)

Macskával megbeszéltük, hogy az ESPN-en indítunk egy ligát. A legfelhasználóbarátabb felülete van, könnyen kezelhető, látványos és sok infóval ellátott.
Egy feltétel van még: legyen legalább 12 ember, hogy összeálljon egy liga.
Ő meg én, az kettő. Itt a topikban az utóbbi időben még volt két érdeklődő, az négy.
Egy-kettő korábban is, de most nem jelentkeznek. Várjuk tehát a tagságot. Amint megvan, létrehozom a ligát, mennek a meghívók, és e hét végén vagy a jövő héten jöhet a draft, aztán a bajnokság.
Toborozzatok!

(Én az nfl.hu-n játszom egy bajnokságban, Macska is több másikban. De itt is szívesen szerepelnénk, ismerősökkel, haverokkal.)
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: rolandgaros » kedd aug. 31, 2010 2:38 pm

Hali
nah mizujs a bajnoksággal? mikor indul? már nem sok van az első hétig. Jó lenne ha live draftot tudnánk csinálni.
rolandgaros
Player
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: hétf. okt. 12, 2009 11:58 pm

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: wmitty » szer. aug. 25, 2010 9:32 pm

Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: Macska » pén. júl. 30, 2010 12:20 am

Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: Atari » kedd júl. 27, 2010 7:42 pm

"A büszkeség istenkáromlás.
Csak aki felülemelkedik önmagán, az nyer lelki bársonyosságot és kerüli el az elfajzódás útjának ragacsos rögeit." /Ace Ventura/
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: Macska » csüt. júl. 22, 2010 5:21 pm

Alapvető ismeretek 1. óra:

http://nfl.hu/modules.php?name=Archive& ... 1&s_or_a=a

Remélem az nfl.hu-s szerző megengedi, hogy használjam a cikkét, mert jobbat, szebbet én se tudok. Köszi neki előre is.
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

Fantasy football

HozzászólásSzerző: Macska » csüt. júl. 22, 2010 5:18 pm

Lassan ideje indulnia az ez évi fantasy football steelers ligának is. Először is, igényfelmérés, akit érdekel lécci egy pm-et dobjon rám, vagy valahogy jelezze, és ha megleszünk 12-en akkor már indulhat is. Az ideit nem autodraftosra terveznénk, hanem rendesen élőben mindenki egyszerre. Csak olyanok jelentkezését várjuk akik hajlandóak a csapatukkal foglalkozni az egész szezonon át, akkor is ha az első hat meccs bukó volt. Végig 12-en játszani az élvezet. A győzelemért amúgy sem jár semmi :(

Ez a liga az nfl.com-os változat lesz, mert én azt ismerem. Ugyanakkor ezzel nem szeretném kizárni azt, hogy aki az ESPN-en szeretne játszani az itt ne játsszon, inkább játsszon két helyen! Én legalábbis fogok, ha Attila elindítja azt.

Játék ismertető linkek hamarosan aki nem tudná miről van szó.
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

Előző

Vissza: Nyílt Fórum

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron