Fantasy football

Az alábbi fórumon belül bármely regisztrált felhasználó hozzászólhat az adott témához, illetve új topikot is nyithat!

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: Macska » csüt. aug. 25, 2011 9:49 pm

Van még pár üres hely, lehet jönni, aki nem tud valamiért csatlakozni az küldjön egy emilcímet és meghívom.
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: varip » kedd aug. 23, 2011 1:05 pm

wmitty írta:Akinek bejön a lenti linkre az oldal, vagy a megadott liga-névre keresve van találat, annak könnyű belépni.
Akinek nem, egyik sem, másik sem, annak nagyon nehéz. Nem tudom, mitől függ. Én is az utóbbi csoportba tartozom.
A varip által adott megoldás segít. (Már fel se tudom idézni, pontosan hol van ez a "received an invite", annyira macerás volt megtalálni.)


Fantasy '11 főlapján, ahol egy nagy kép van és oldalt 3 nagy sárga gomb! Na NEM a nagy gombok egyike, hanem a gombok alatt van kis szürke betűvel...
Avatar
varip
Player
 
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 7:03 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: Macska » kedd aug. 23, 2011 12:45 pm

Természetesen akit érdekel az küldjön pm-ben egy emilcímet és meghívom, vagy írja ide ki.
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: wmitty » kedd aug. 23, 2011 10:33 am

Akinek bejön a lenti linkre az oldal, vagy a megadott liga-névre keresve van találat, annak könnyű belépni.
Akinek nem, egyik sem, másik sem, annak nagyon nehéz. Nem tudom, mitől függ. Én is az utóbbi csoportba tartozom.
A varip által adott megoldás segít. (Már fel se tudom idézni, pontosan hol van ez a "received an invite", annyira macerás volt megtalálni.)
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: varip » hétf. aug. 22, 2011 8:00 pm

rolandgaros írta:Hali
A link nekem sem mukodott de a linkben megtalalhato a csoport azonositoja es a jelszot is megadta Macska ugyhogy ra lehet keresni es lehet csatlakozni. Nekem siman ment igy.


Na végre sikerült! Join leagunél csak névre lehetett keresni, de nem hozta fel (biztos nem public), de a jól eldugott "received an invite?" linkre kattintva már meg lehetett adni id-t!
Avatar
varip
Player
 
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 7:03 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: rolandgaros » hétf. aug. 22, 2011 7:14 pm

Hali
A link nekem sem mukodott de a linkben megtalalhato a csoport azonositoja es a jelszot is megadta Macska ugyhogy ra lehet keresni es lehet csatlakozni. Nekem siman ment igy.
rolandgaros
Player
 
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: hétf. okt. 12, 2009 11:58 pm

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: varip » hétf. aug. 22, 2011 12:53 pm

Macska írta:A liga neve MiskolcSteelers. Bár előtted már két delikvensnek sikerült vhogy bejutnia.

Ettől függetlenül várunk mindenkit szeretettel!!!


Nem tudnál invite-olni a varikukachdsnetponthu mail címmel. Mert nem istennek se enged, pedig csináltam egy új profilt is... Hátha úgy.
Avatar
varip
Player
 
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 7:03 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: Macska » hétf. aug. 22, 2011 12:13 pm

A liga neve MiskolcSteelers. Bár előtted már két delikvensnek sikerült vhogy bejutnia.

Ettől függetlenül várunk mindenkit szeretettel!!!
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: varip » vas. aug. 21, 2011 6:46 pm

Macska írta:Újra indul a Steelers játékosok és rajongók fantasy football idénye is!

http://fantasy.nfl.com/league/524652

A fenti linket használva lehet bejelentkezni a ligába, jelszó van: acelosok.
Élő draftot állítottam be, 2011 augusztus 31. (szerda) 20:30-ra. Aki nem ér rá vagy későn/korán van neki az beállíthatja, hogy a gép draftoljon helyette.

Szeretném, ha olyan emberkék regisztrálnának akik aktívan részt szeretnének venni a ligában, mert az úgy szórakozás, ha mindannyian játszunk, nem csak öten az első négy forduló után.

Még 11 szabad hely van!

Mindenkit várunk, győzzön a legjobb!!!


Én ezen a linken nem tudok belépni. Mi a liga neve, megpróbálom az alapján kikeresni.
Avatar
varip
Player
 
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 7:03 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: Macska » szer. aug. 17, 2011 3:52 pm

Újra indul a Steelers játékosok és rajongók fantasy football idénye is!

http://fantasy.nfl.com/league/524652

A fenti linket használva lehet bejelentkezni a ligába, jelszó van: acelosok.
Élő draftot állítottam be, 2011 augusztus 31. (szerda) 20:30-ra. Aki nem ér rá vagy későn/korán van neki az beállíthatja, hogy a gép draftoljon helyette.

Szeretném, ha olyan emberkék regisztrálnának akik aktívan részt szeretnének venni a ligában, mert az úgy szórakozás, ha mindannyian játszunk, nem csak öten az első négy forduló után.

Még 11 szabad hely van!

Mindenkit várunk, győzzön a legjobb!!!
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: varip » vas. jan. 09, 2011 5:58 pm

Atari írta:
wmitty írta:"Vigasztalásul":


Köszi!
És arra valamit, hogy nem láthatom élőben a Baltimort? :roll:
Most is itt száradok a melóhelyen. :?


Vigasztalásul:

http://www.atdhe.net/32209/watch-baltim ... ity-chiefs

Itt egész szezonban minden meccs megy:
http://www.atdhe.net
Avatar
varip
Player
 
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 7:03 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: Atari » vas. jan. 09, 2011 5:22 pm

wmitty írta:"Vigasztalásul":


Köszi!
És arra valamit, hogy nem láthatom élőben a Baltimort? :roll:
Most is itt száradok a melóhelyen. :?
"A büszkeség istenkáromlás.
Csak aki felülemelkedik önmagán, az nyer lelki bársonyosságot és kerüli el az elfajzódás útjának ragacsos rögeit." /Ace Ventura/
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: wmitty » szomb. jan. 08, 2011 12:00 pm

"Vigasztalásul":

Nagyapám egész életében lottózott. A játék indulásától haláláig. (A sajátjáig.)
Családi örökségünkben több olyan szelvény van, amelyeken mind az öt nyerőszámtól eggyel jobbra vagy balra lévő számot ikszelt be. Tehát mindegyiken mind az öt szám ilyen.
Talán a Lottóigazgatóság/Szerencsejáték cég valamilyen életműdíjat ajánlhatna fel... De már lekéstek róla.

Ps: totózott is, ugyanúgy, élethossziglan. Kétszer bejött a 13+1! Az egyik az az eset volt, amikor a játék történetében a legtöbben találták el a tutit, ő is és a többiek is 1400 forintot nyertek. A másik alkalommal a társa, akivel együtt játszott, pont elfelejtette bedobni a közös szelvényt, akkor egyszer.
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: Atari » pén. jan. 07, 2011 10:20 pm

Játékokról szólván van ez a tippliga a http://amerikaifoci.blogspot.com/ blogon.

Az értékelőkben először utalnak rám, mint aki (harmadmagával) 52 pontos tippel majdnem nyert. 51 a nyerő.
Másodszor, aki 40-41-42 tippel majdnem nyer. Enyém 41, a nyerő 40.
Harmadszor, mint aki nyer, de probléma van a regisztrációjával (süti), a tisztázó levélre meg nem jelez vissza. :evil:

Meg vagyok átkozva! :cry:

Rengeteg munkám van mostanság (más épületbe költözött a munkahelyem) és botor módon nem olvastam a levelezésem.
Igaz, eszembe nem jutott, hogy 44 pontot tippelve nyerhetek a meccsen született 10-3-as eredmény után.
Ráadásul, most hétvégén ügyelnem is kell.
Szerencsés esetben láthatom az összecsapásokat, de ezek után hogy bízzak a szerencsében?!
"A büszkeség istenkáromlás.
Csak aki felülemelkedik önmagán, az nyer lelki bársonyosságot és kerüli el az elfajzódás útjának ragacsos rögeit." /Ace Ventura/
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: wmitty » pén. jan. 07, 2011 4:29 pm

varip írta:
Atari írta:Gratulálok Workaholicoknak a bajnokság megnyeréséhez! Megérdemelt volt.

Én az uccsó fordulóban mindent egy lapra feltéve favorizáltam a Szenteket, nem jött be (már második alkalommal!) :(
Azt mondják a rájátszás egészen más. Na, kíváncsi leszek! :shock:


Kösz szépen. Így, hogy félúton felmondtam a melóhelyen, volt is időm néha állítgatnia csapatot, bár szerencsére nem sokat kellett.

A jó futók megalapozták a szezont. Mondjuk Peyton Hillis-t free agentként szedetem szezon elején :-)

Így van, gratuláció a győztesnek.
És minden győztesnek, mert szerintem mindenki az, aki végigküzdötte a szezont.
Az előbbi Varip-féle megjegyzés egyébként annál is jogosabb, mivel talán pont ez a Fantasy legfontosabb tanulsága: hogy nem a draft számít, nem a sztárok és a csapatok jó szereplése - hanem hogy az ember ügyesen szedjen fel menet közben olyan embereket, akikkel más nem számol, ám akik meghálálják a bizalmat.

Nos, a ligánk véget ért, de az NFL rájátszására is szerveződnek külön ligák. Mint ahogy alant írtam is, engem is invitáltak már egybe. Az meg már holnap indul! (Tök más, ott pénzért kell játékosokat venni, adott keretből. És persze sok múlik azon, eltalálja-e az ember, mely csapatok jutnak tovább, azaz játszanak újabb és újabb meccseket egész a SB-ig - mert azokbeli játékosok tudnak pontokat gyűjteni, értelemszerűen.)
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: varip » csüt. jan. 06, 2011 10:44 pm

Atari írta:Gratulálok Workaholicoknak a bajnokság megnyeréséhez! Megérdemelt volt.

Én az uccsó fordulóban mindent egy lapra feltéve favorizáltam a Szenteket, nem jött be (már második alkalommal!) :(
Azt mondják a rájátszás egészen más. Na, kíváncsi leszek! :shock:


Kösz szépen. Így, hogy félúton felmondtam a melóhelyen, volt is időm néha állítgatnia csapatot, bár szerencsére nem sokat kellett.

A jó futók megalapozták a szezont. Mondjuk Peyton Hillis-t free agentként szedetem szezon elején :-)
Avatar
varip
Player
 
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 7:03 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: Atari » csüt. jan. 06, 2011 8:59 pm

Gratulálok Workaholicoknak a bajnokság megnyeréséhez! Megérdemelt volt.

Én az uccsó fordulóban mindent egy lapra feltéve favorizáltam a Szenteket, nem jött be (már második alkalommal!) :(
Azt mondják a rájátszás egészen más. Na, kíváncsi leszek! :shock:
"A büszkeség istenkáromlás.
Csak aki felülemelkedik önmagán, az nyer lelki bársonyosságot és kerüli el az elfajzódás útjának ragacsos rögeit." /Ace Ventura/
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: wmitty » kedd dec. 28, 2010 2:23 pm

Egy másik ligából az egyik játékostárs bajnokságot szervez a playoffra, kérdezte, tudok-e még jelentkezőt.
Akit érdekel, pár napon belül szóljon, és akkor továbbküldöm az e-mail címét. Kalandorok kíméljenek!
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: wmitty » szer. dec. 22, 2010 11:22 pm

Én azon bosszankodtam legutóbb, hogy a Fantasy-elit kickeremmel sikerült -2 pontot () termelnem...

Apropó, nemrég volt két olyan egymást követő hétvége, hogy egyaránt az aktuálisan 1. helyezett rúgó volt nálam, és mindkettő, mindkétszer 0 pontot gyártott. Most mondja erre valaki, hogy "észjáték" a Fantasy Football :)
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: Atari » szer. dec. 22, 2010 8:52 pm

Az "elődöntőben" jobban örültem volna, ha a Phili meccs marad 10-31, de kicsi gyógyír :? , hogy végül Robbie Gould is rúgott 16 pontot, így nem csak Vick szenzációs játéka (38 pont) döntött egyedül.
Gratulálok Hegének!
(Végül csak helyrerázódnak a dolgok.)
"A büszkeség istenkáromlás.
Csak aki felülemelkedik önmagán, az nyer lelki bársonyosságot és kerüli el az elfajzódás útjának ragacsos rögeit." /Ace Ventura/
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: wmitty » hétf. dec. 06, 2010 12:56 am

Na, ez nekem új - de örülök, ha így van.
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: varip » szomb. dec. 04, 2010 11:25 pm

wmitty írta:Sajnos, olyan beállítást nem találtam, hogy az első négy továbbjutó mellett a többiek is tovább játszhassanak, alsóházként vagy akárhogy. A rendszer csak ezt a setupot engedte. Négyen még mehetnek a tovább, másokban idénre véget ér a móka vasárnap vagy hétfőn.


Szerintem játszik mindenki:
Standings-Projected Playoff Bracket-CONSOLATION LADDER

http://games.espn.go.com/ffl/h2hplayoff ... eId=917768
Avatar
varip
Player
 
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 7:03 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: wmitty » szomb. dec. 04, 2010 11:07 pm

Igen, félelmetes, hogy a két csoport állása mennyire eltér - az egyikben az első hely alatt olyanok tolonganak a második pozícióért (köztük én), akik a másik divízióban a fasorban se volnának. Így hozta a véletlen.
Sajnos, olyan beállítást nem találtam, hogy az első négy továbbjutó mellett a többiek is tovább játszhassanak, alsóházként vagy akárhogy. A rendszer csak ezt a setupot engedte. Négyen még mehetnek a tovább, másokban idénre véget ér a móka vasárnap vagy hétfőn.
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: Atari » szomb. dec. 04, 2010 10:35 pm

Óriási bravúr sorozattal kiharcoltam a nyugati csoportban az elsőséget! :D Ez sokkal több, mint amit előzetesen reméltem.
Természetesen tudom, hogy a pontok alapján micsoda mák: 4. (esetleg 5.) a szerzett pontokat illetően, de messze a legkevesebb kapott pont (amihez ugye kb. semmi köze a csapatomnak).

És micsoda tolongás van ebben a csoportban!
"A büszkeség istenkáromlás.
Csak aki felülemelkedik önmagán, az nyer lelki bársonyosságot és kerüli el az elfajzódás útjának ragacsos rögeit." /Ace Ventura/
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

Re: Fantasy football

HozzászólásSzerző: Ben?(ke) » hétf. nov. 08, 2010 12:43 am

Ilyen játékosokat hol lehet draftolni? :shock: :D
Lakatos Bence #82 - labdaszed?

R.I.P. Rajmy #40
Avatar
Ben?(ke)
Player
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 4:01 pm
Tartózkodási hely: Miskolc-Szirma

ElőzőKövetkező

Vissza: Nyílt Fórum

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég

cron