steelers

Az alábbi fórumon belül bármely regisztrált felhasználó hozzászólhat az adott témához, illetve új topikot is nyithat!

HozzászólásSzerző: Zarándok » vas. jan. 10, 2010 6:41 pm

--------------------------------------------------------------------------------
Sziasztok!
elrontottam a mail címemet, köszönöm a jelzéseket.
Akit érdekel steelers sapi az kérem írjon egy mailt a csaba(pont)balind(kukac)gmail(pont)com mail címre.

A legjobbakat mindenkinek
Zarándok
Go Steelers!
Zarándok
Player
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: pén. jan. 08, 2010 7:30 pm
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásSzerző: Ben?(ke) » szomb. jan. 09, 2010 11:04 am

Küldtem én is mail-t.
Avatar
Ben?(ke)
Player
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 4:01 pm
Tartózkodási hely: Miskolc-Szirma

HozzászólásSzerző: Bresciano » pén. jan. 08, 2010 11:42 pm

Köszönöm!Tényleg az a tuti!
Kép
"Egyszer?ként okosabb is lehetnék,csak akkor nem biztos hogy szállnának rám a lepkék..."
Avatar
Bresciano
Player
 
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: csüt. szept. 17, 2009 11:00 am
Tartózkodási hely: Miskolc-Bp vonalon

HozzászólásSzerző: Macska » pén. jan. 08, 2010 11:21 pm

A pontcom a tuti.
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

HozzászólásSzerző: Atari » pén. jan. 08, 2010 10:23 pm

(És a .hu sem tűnik jónak. .com lesz az.)
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

HozzászólásSzerző: Atari » pén. jan. 08, 2010 10:21 pm

Szia BálinD(?)!
Engem is érdekelne ár és kinézet (kép valahol?) függvényében.
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

HozzászólásSzerző: Bresciano » pén. jan. 08, 2010 10:03 pm

Szia!
Engem érdekelne a dolog.Írtam mailt,de az jött vissza hogy nem létezik.Mindegy.
A lényeg hogy láthatok róluk valahol képet árral mellékelve??
becike79@freemail.hu
Kép
"Egyszer?ként okosabb is lehetnék,csak akkor nem biztos hogy szállnának rám a lepkék..."
Avatar
Bresciano
Player
 
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: csüt. szept. 17, 2009 11:00 am
Tartózkodási hely: Miskolc-Bp vonalon

steelers relikvia

HozzászólásSzerző: Zarándok » pén. jan. 08, 2010 9:57 pm

Sziasztok!


Szeretnék előre is elnézést kérni, ha valakit megbántok, nincs szándékomban. Nem vagyok egy nagy fórum látogató.
4 éve vagyok NFL néző, kezdetektől a Pittsburgh Steelers rajongója. (őket láttam 2005-ben először, nyerték is a szezont :-) Nem rég úgy alakult, hogy kaptam 10db eredeti Reebok Pittsburgh Steelers sapkát. Egyet megtartottam magamnak, a többit szeretném eladni Steelers rajongóknak. Akit érdekel az kérem írjon egy mail a csaba(pont)balind(kukac)gmail(pont)hu mail címre.
Nem kereskedő vagyok, csak nem tudok mit kezdeni 9db kötött és baseball sapkával.

A legjobbakat mindenkinek
Zarándok
Go Steelers!
Zarándok
Player
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: pén. jan. 08, 2010 7:30 pm
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásSzerző: Bábosik Péter » hétf. nov. 09, 2009 11:26 am

Ezúton szeretnék elnézést kérni minden miskolci vezetőtől, játékostól, lakostól az illető megnyilvánulásáért. Aki a mérkőzésen és a mérkőzés óta sportszerűtlen magatartásával szégyent hozott mind a magyar amerikai fottball-ra, mind a Jászberény csapatára, megrovásban részesült illetve fog részesülni. Bármilyen további sérelem, vagy nem helyénvaló viselkedés merülne fel jászberényi részről, kérem azt személyesen jelezzétek e-mailben, vagy telefonon!

babosikpeter@hotmail.com
70/4312022

A mérkőzést pedig szeretném megköszönni, remélem találkozunk még a pályán, és további sok sikert kívánok a csapatnak!

Bábosik Péter
Alelnök, Jászberény Wolverines AFC
Bábosik Péter
 

HozzászólásSzerző: wmitty » vas. nov. 08, 2009 12:49 pm

Kedves látogatók!
Ezt a topikot frissen hozta létre valaki, egy "külsős", egy olvasó, akiről talán azt feltételezhetjük, hogy a tegnapi (nov. 7.) meccsen a Steelers ellen győztes Jászberény tagja, vagy másképp a Wolverines csapatához kötődik. Az ő, és később más hasonló jellemzőjű hozzászólóknak, beírásaikból úgy tűnt, a céljuk csak az volt, hogy győzelmi örömüket még egy további módon kiélhessék - a legyőzött ellenfél heccelésével.
Erre a Steelers vezetése úgy reagált, hogy saját tagjainkat megkértük, hasonló sportszerűtlen manőverektől tartózkodjanak.
Hogy ne gerjesszünk itt senki által nem kívánatos vitát, oda-vissza mondogatási versenyt, az inkriminált bejegyzéseket immár töröltük is, abban a reményben, hogy nem is folytatódnak.
(Egy valódi szurkolói beírást meghagytunk, nyilván érthető okokból - annak semmi köze a témához. Sőt.)

Ugyanakkor magát a topikot ideiglenesen szintén megtartjuk, hátha a korábbi vendégek közül ma vagy a következő napokban még visszalátogat, esetleg megbánva már rosszindulatú tettét. Így megmarad a hely a sérelmek rendezésére, a sportszerű légkör helyreállítására.
Szeretnénk, ha ebbe a a topikban csak ilyesmi kerülne be. Ha így lesz, akár örökre fenn is maradhat. Ha nem, akkor hamarosan töröljük en bloc.

Macska & wmitty



Ps.: Csaba, köszönjük a kiállást és a biztatást!
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Rájátszás

HozzászólásSzerző: Terrible Towel » vas. nov. 08, 2009 10:19 am

Sajnálom, hogy nem lehettem veletek J.berényben, és sajnálom, hogy nem sikerült. De!!! Az igazi Steelers szurkoló tudja mit jelent: Együtt sírunk, együtt nevetünk! :cry: :lol: Ránk számíthattok jövőre is, és mi is számítunk rátok! Jövőre is kösse fel a gatyát minden csapat, ha az Acélvárosba látogat!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Sáfrány Csaba
Olyan nincs, hogy verekedés közben futballmeccs tör ki?
Terrible Towel
Player
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: pén. okt. 16, 2009 4:55 pm

Előző

Vissza: Nyílt Fórum

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég

cron