Szurkolói hozzászólások

Az alábbi fórumon belül bármely regisztrált felhasználó hozzászólhat az adott témához, illetve új topikot is nyithat!

HozzászólásSzerző: aki955 » hétf. feb. 15, 2010 7:50 pm

Érdeklődnék, hogy hogy tudnék jelentkezni a csapathoz és mi a limit?
Avatar
aki955
Player
 
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: szomb. feb. 13, 2010 6:36 pm
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásSzerző: Macska » vas. feb. 14, 2010 5:35 pm

Terrible Towel írta:Gratulálunk a csapatnak az Arénán elért eredményhez. Jó kezdet, ilyen legyen az egész szezon! :P :P :P


Köszi, remélem látunk benneteket az idén is!
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

HozzászólásSzerző: Terrible Towel » vas. feb. 14, 2010 4:29 pm

Gratulálunk a csapatnak az Arénán elért eredményhez. Jó kezdet, ilyen legyen az egész szezon! :P :P :P
Olyan nincs, hogy verekedés közben futballmeccs tör ki?
Terrible Towel
Player
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: pén. okt. 16, 2009 4:55 pm

HozzászólásSzerző: e53m62 » pén. feb. 12, 2010 11:42 pm

Jövő héten hétfőn (2010. II. 15.) kérünk minden játékost, járóképes sérültet is, hogy jöjjön le a rendőrszakközépbe 17:00-re. Csapatgyűlést tartunk, témája főleg az előttünk álló szezon lesz.

További információkat kaptok majd az átigazolásról, edzésekről, edzőmérkőzésekről.
e53m62
Player
 
Hozzászólások: 957
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 9:01 am
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásSzerző: Bungi » szer. feb. 10, 2010 1:31 pm

:D:D:D
Avatar
Bungi
Player
 
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: pén. jan. 29, 2010 10:58 pm
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásSzerző: Macska » szer. feb. 10, 2010 12:46 pm

Köszi Józsi, hogy fellebbentetted a fátylat a jellembéli hibáimról! Igyekszem kijavítani őket, és a továbbiakban nem ellentmondani neked.
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

HozzászólásSzerző: Vendég » kedd feb. 09, 2010 11:40 pm

Macsek!

Amint látom, veled még mindig nem lehet értelmesen kommunikálni. Pont ez a pökhendi, fennhordom az orrom hozzállás az, amiről előző hozzászolásomban írni akartam. Köszönöm, hogy ilyen szépen demonstráltad.

Lehet, hogy nem voltam most ott, de jó pár mérközést láttam és jó páron részt is vettem. Ismerem azt a miliőt, ami ilyenkor, a sikerrel megízesített meccsek után a csapatot körbe lebegi és most is ugyan azt a szituációt látom kialakulni. Ha magadba és körül nézel, illetve egy kicsit gondolkodsz is, akkor talán Te is rá fogsz jönni. Bár lehet, hogy a csapat iránti érzelmeid hatására kialakult elfogultságod továbbra is elvakít.

Az előző írásomban nem bántottam meg senkit. Elismerésemet fejeztem ki a csapat és a húzóembere felé. Nem akartam elvenni senkinek az érdemeit, csak próbáltam egy kicsit felnyitni a szemeket, amit csapattagként nem tehettem meg. Én nem edző meccsekről beszéltem, hanem többről: a felkészülésről egy bajnokságra. Ha tényleg elhiszitek, hogy harmadikok lettetek, akkor már most elbuktatok és le fogtok szerepelni az új másodosztályban is.
Egy jóslatom már bejött. Nem szeretném, ha ez is bejönne. Ezért írtam.
És, ha az írásaimon felhuzzátok magatokat és eltökélten kűzdötök azért, hogy bebizonyítsátok, most nem lesz igazam és össze is jön nektek, én fogok legjobban örülni.
Bizonyítsátok, hogy tévedek!
Üdv!

Román Józsi ex#86
Vendég
 

HozzászólásSzerző: Macska » kedd feb. 09, 2010 9:58 pm

Köszi kedves Józsi, hogy felnyitod a szemünk. Pedig már elkezdtem szervezni a Saints elleni edzőmeccset, de akkor így egy gyengébb csapat ellen méretjük meg magunkat inkább. A Colts ellen, igen, az jó lesz.

Valóban nem lenne jó, hogy ha egyesek elszállnának ettől a teremtornától ami tényleg jól sikerült. Erre hidd el, hogy oda fogunk figyelni.

Tényleg nem volt túl acélos a sorsolásunk, alakulhatott volna rosszabbul is. Elméletileg a legjobb 8 között a Titanst kaptuk volna, és ők úgy érezték, hogy velünk sokkal jobban jártak volna. A végeredményt már sosem tudjuk meg. Egy biztos, 130%-on teljesítettünk volna ellenük is. Tény, hogy a Fehérvár papíron gyengébb ellenfél volt, de nagyon jó meccset játszottunk ellenük is. Márpedig mi azért mentünk, hogy addig jussunk amíg tudunk. Ezt megtettük. A cápák elleni első félidő is tetszett, láttam benne fantáziát. Igazság az, hogy megrángattuk a cápa bajszát, és a cápa vissza harapott. (örök igazság, hogy ha egy cápa a tenyeredből eszik akkor a combodból is fog...)

Ahogy elnéztem nagyon sok jól felkészült csapat volt a tornán, még ha egy-kettő ki is lógott a sorból. Felsoroltál sok-sok jó csapatot akiktől mind kikaphattunk volna ha összekerülünk velük. A Budapest Wolvest kifelejtetted. De azért örülök, hogy maradt néhány csapat a tarsolyodban, akiket látatlanban is legyőzhettünk volna. Mindenesetre úgy gondolom, hogy ha nem láttad a tornán a csapatunkat, akkor légyszíves ne ítéld már meg. Köszönöm.
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

HozzászólásSzerző: Big Ben » kedd feb. 09, 2010 8:09 pm

Sziasztok Srácok!

Először is gratulálok a sikerhez, főleg Iowának!
Másodszor le kell írnom valamit amiért lehet, hogy utálni fogtok, de próbálok egy kis objektivitást is vinni a dolgokba.
Nem voltam ott és nem is láttam a meccseket, de az olvasottak és korábban köztetek megélt élmények alapján a következő kép alakult ki bennem:
Biztosan jól játszott a csapat, de azt ne felejtsétek el, hogy csupán egy komoly ellenféllel kerültetek csak össze. A másik három csapat mind rookienak számít hozzátok képest. Amit Wmitty írt, az alapján az első és harmadik meccs is sülhetett volna el másképp is, de nem itt van a lényeg. Mindhármon nyertetek. Ami fontos, hogy ebből ne vonjatok le túl mély következtetésket. Emlékezzetek vissza a 2008 novemberi Grizzlies meccsre: 65 - 0. Aláztatok, sziporkáztatok, fölényesen nyertetek, sőt eltiportátok őket, mégis a következő bajnokságban elvéreztetek.
Visszatérnék egy kicsit a Sharks meccsre: Ne feledjétek, hogy ők akkor már túl voltak két komoly ellenfelél megvivott meccsen és nekik nem a Ti lehengerlésetek, hanem a döntőbe jutás és annak megnyerése volt a cél. Magyarul a nagyobb rutinnak köszönhetően, valószínüleg csak annyit adtak, amennyit muszály volt és ahogy Wmitty írta egy percig se volt kérdés, hogy ki fogja azt a meccset nyerni.
Lehet, hogy rosszul, de úgy gondolom, hogy ha a Predators-szal, Titans-szel, vagy a Soldiers-szel kerültök össze akkor sem lett volna kérdéses a nyertes, bár nekik már lehet, hogy nehézkesebben ment volna, de a tavalyiak alapján a Youngboys is jó eséllyel küzdött volna ellenetek, a Wildfires képességeivel nem vagyok tisztában, de a vasárnapi eredményeik alapján nektek azért több keresni valótok volt a pályán.
Szóval a lényeg, hogy jó úton haladtok, csak a vasárnapi eredmény alapján ne bizzátok el magatokat.
Remélem nem haragudtok meg, hogy így most már kívülállóként leírtam e néhány gondolatot, ha mégis, akkor legalább gondoljátok végig a mondani valómat.
Jó felkészülést és sérülésmentes, sikrekben gazdag szezont kívánok nektek!

Román Józsi ex#86 WR,FS,R...
Big Ben
Player
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 5:04 pm

HozzászólásSzerző: Szmájli » kedd feb. 09, 2010 1:05 pm

füüh :D
[url]http://twitter.com/MiskolcSteelers[/url]
Avatar
Szmájli
Player
 
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 1:45 pm
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásSzerző: Macska » kedd feb. 09, 2010 10:34 am

Szmájli írta:
Macska írta:
Mütyi írta:Hát kaptunk egy offsiedot még akkor mikor Angyalkát rálökték az irányítóra és elesett. (Sharks mecss) ÉS Bressciára fújták holott a felvételen is látszott hogy pontosan ugyanakkor ment át a scrimmigen mikor Levi is csak középen. És mivel Bresca tudta hogy jogtalan valahogy nem tudta túltenni magát rajta... Ennyi


... és amin a legjobban röhögtem, hogy a 44-es játékosunkat látták szabálytalannak. Sohase játszott senki nálunk 44-essel :DDD

Mondjuk szerintem azért nem volt ennyire hangsúlyos a dolog.

megcáfolom :D Bombera Róbert volt 44 es :D


Éjjen szmájli, tiéd a langyos rózsaszín hangszóró!
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

Re: Gratula!

HozzászólásSzerző: Macska » kedd feb. 09, 2010 10:34 am

Busdriver #76 DL írta:Jót meccseltünk,számomra is emlékezetes, jó és izgalmas meccs volt! :D


Köszi a meccset nektek is, remélem a div 2 döntőjében találkozunk! :D
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

Gratula!

HozzászólásSzerző: Busdriver #76 DL » kedd feb. 09, 2010 8:56 am

Jót meccseltünk,számomra is emlékezetes, jó és izgalmas meccs volt! :D
Busdriver #76 DL
 

HozzászólásSzerző: Szmájli » hétf. feb. 08, 2010 9:47 pm

Macska írta:
Mütyi írta:Hát kaptunk egy offsiedot még akkor mikor Angyalkát rálökték az irányítóra és elesett. (Sharks mecss) ÉS Bressciára fújták holott a felvételen is látszott hogy pontosan ugyanakkor ment át a scrimmigen mikor Levi is csak középen. És mivel Bresca tudta hogy jogtalan valahogy nem tudta túltenni magát rajta... Ennyi


... és amin a legjobban röhögtem, hogy a 44-es játékosunkat látták szabálytalannak. Sohase játszott senki nálunk 44-essel :DDD

Mondjuk szerintem azért nem volt ennyire hangsúlyos a dolog.

megcáfolom :D Bombera Róbert volt 44 es :D
[url]http://twitter.com/MiskolcSteelers[/url]
Avatar
Szmájli
Player
 
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 1:45 pm
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásSzerző: Macska » hétf. feb. 08, 2010 9:37 pm

Mütyi írta:Hát kaptunk egy offsiedot még akkor mikor Angyalkát rálökték az irányítóra és elesett. (Sharks mecss) ÉS Bressciára fújták holott a felvételen is látszott hogy pontosan ugyanakkor ment át a scrimmigen mikor Levi is csak középen. És mivel Bresca tudta hogy jogtalan valahogy nem tudta túltenni magát rajta... Ennyi


... és amin a legjobban röhögtem, hogy a 44-es játékosunkat látták szabálytalannak. Sohase játszott senki nálunk 44-essel :DDD

Mondjuk szerintem azért nem volt ennyire hangsúlyos a dolog.
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

HozzászólásSzerző: Mütyi » hétf. feb. 08, 2010 7:27 pm

Hát kaptunk egy offsiedot még akkor mikor Angyalkát rálökték az irányítóra és elesett. (Sharks mecss) ÉS Bressciára fújták holott a felvételen is látszott hogy pontosan ugyanakkor ment át a scrimmigen mikor Levi is csak középen. És mivel Bresca tudta hogy jogtalan valahogy nem tudta túltenni magát rajta... Ennyi
Az élet olyan, mint egy doboz töltény!
"A Cornerback nem poszt, hanem életforma" Müller Csaba :lol:

Kép
Avatar
Mütyi
Player
 
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 11:55 am
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásSzerző: Atari » hétf. feb. 08, 2010 3:38 pm

A http://www.hunrun.com/cellect2010-on már rajta is van. Bár kicsit fura, mert nem lehet beletekerni csak a két utolsóba, meg mintha hiányozna belőle. Az utolsó előttiben nincs a Fehérvár elleni, az utosóban meg csak a vége van. (De az izgalmas! :) )
Az utolsóban végig megvan a Sharks elleni meccs. (A 69. perctől kezdődik.)
Nagyon odatettétek magatokat, gratulálok az egész csapatnak!

Mi volt a végén Bresciano vitájának tárgya a bírókkal? Az idő? Abból néha majdnem kevés volt a felálláshoz a vonalhoz. :twisted:
"A büszkeség istenkáromlás.
Csak aki felülemelkedik önmagán, az nyer lelki bársonyosságot és kerüli el az elfajzódás útjának ragacsos rögeit." /Ace Ventura/
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

HozzászólásSzerző: e53m62 » hétf. feb. 08, 2010 3:11 pm

Ez komoly:

"...a HUNRUN.COM Webáruházában elérhetőek lesznek a mérkőzések felvételei.

A nagy nézettség miatt a nap közepén összeomlott a rendszer. Tehát a közv. szünet alatt játszott mérkőzések kivételével,minden egyes mérkőzés elérhető lesz. A nézettség információim szerint meghaladta a 6000 kapcsolódást...."

Köszönjük minden szurkolónknak (megjelentnek és meg-nem-jelentnek, hogy támogatták a csapatunkat. Nagyszerű érzés volt úgy játszani, h tudtuk, nem csak mi, a pályán lévők izgulunk.
e53m62
Player
 
Hozzászólások: 957
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 9:01 am
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásSzerző: Döme » hétf. feb. 08, 2010 3:04 pm

Srácok!

Nagyon szépen köszönöm a meccseket nektek, nem tudjátok elképzelni, mennyire büszke vagyok rátok! Jó volt titeket újra látni, fájt, hogy nem lehettem ott igazán veletek a pályán...Talán csak lélekben.:) Gratulálok mindenkinek az elért sikerhez!
Döme
 

HozzászólásSzerző: wmitty » hétf. feb. 08, 2010 12:59 pm

Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

HozzászólásSzerző: hegedusadam » hétf. feb. 08, 2010 12:02 pm

wááááááá de kár hogy a fehérvár elleni meccsünkröl lemaradtatok:( azvolt a legnagyobb:D mindenki odatette magát és nyertünk mint 1 csapat:D wááááááá még mindig az jár a fejembe:D
#12

"All you have to do is to exist in the 2 seconds you take the snap and give the ball to Booby" Friday Night Lights (Film)
Avatar
hegedusadam
Player
 
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 2:18 pm
Tartózkodási hely: Zsócc-side

HozzászólásSzerző: wmitty » hétf. feb. 08, 2010 5:13 am

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

HozzászólásSzerző: hegedusadam » hétf. feb. 08, 2010 2:44 am

2 új lábbal ment volna a passzolás, de folyamatosan görcsölt a vádlim meg szétmentek a térdeim:S:S mer a WR-ek tisztára tudták játszani magukat de nekem már végem volt:S:S a gratulációkat pedig köszönjük:)
#12

"All you have to do is to exist in the 2 seconds you take the snap and give the ball to Booby" Friday Night Lights (Film)
Avatar
hegedusadam
Player
 
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 2:18 pm
Tartózkodási hely: Zsócc-side

HozzászólásSzerző: Seres » vas. feb. 07, 2010 10:38 pm

futással elment volna az idő és feltehetőleg lejár az idő, miközben muszáj volt előre haladni minimum first down-ra aztán pontot is szerezni. sajnos annyira most nem ültek a passzok. De szerintem tisztes helyt állás volt a sharks ellen és akár még sokkal szorosabb is lehetett volna ha fortuna úgy akarja :lol:
Seres
Player
 
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 2:18 pm
Tartózkodási hely: Szikszó

HozzászólásSzerző: Iginé » vas. feb. 07, 2010 10:28 pm

Vesztettünk, de egy jó csapat ellen...

Aki jobban ért a focihoz mint én mondja már meg miért passzoltak ezen az utolsó meccsen annyit a fiúk /mikor láthatóan nem tudnak igazán/
... kicsit olyan edzős, próbálkozós feeling-je volt!

Máskülönben nagyon ügyesek voltak!!!!!
Régóta nem láttam őket ilyen lelkesen és jól játszani.
Nekem nagyon tetszett :)

Gratula mindenkinek!!
Iginé
Player
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: szomb. okt. 10, 2009 9:45 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Nyílt Fórum

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron