Szurkolói hozzászólások

Az alábbi fórumon belül bármely regisztrált felhasználó hozzászólhat az adott témához, illetve új topikot is nyithat!

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: Atari » pén. júl. 01, 2011 9:12 pm

wmitty írta:Én meg valószínűleg használni fogom a honlapon egy cikkben az adataidat; gondolom, megbízhatóak. Esetleg ha van még hasonló statisztikád, ne habozz megosztani.


Az adatok forrása ez a honlap. Meg a sportmédiás MAFL oldal.

Unalmamban fabrikálgatok egy kis excel táblát. Pillanatnyilag minden Steelers meccs eredménye van benne, a szerzett pontok fajtája szerinti bontással (futott/elkapott TD; mezőnygól; 1p/2p extra stb.).
Olyanokat lehet látni belőle pl., hogy melyik meccsen volt az 50. TD. Elküldhetem vagy felrakhatom valahová, ha gondolod, bár az egész nem túl szemléletes jelen állapotában. Ha sikerül a megfelelő formát kitalálni hozzá, szeretném kibővíteni, a pontok mellé neveket párosítani. Így lehetne egy olyan stat., hogy ki hány Steelers pontot szerzett összesen. A falemberektől és a def. csapatrésztől előre is elnézést kérek mindezért. :wink:
"A büszkeség istenkáromlás.
Csak aki felülemelkedik önmagán, az nyer lelki bársonyosságot és kerüli el az elfajzódás útjának ragacsos rögeit." /Ace Ventura/
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: wmitty » pén. júl. 01, 2011 9:45 am

Atari írta:Köszi szépen!

Én meg valószínűleg használni fogom a honlapon egy cikkben az adataidat; gondolom, megbízhatóak. Esetleg ha van még hasonló statisztikád, ne habozz megosztani.
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: Atari » pén. júl. 01, 2011 1:46 am

Köszi szépen!
"A büszkeség istenkáromlás.
Csak aki felülemelkedik önmagán, az nyer lelki bársonyosságot és kerüli el az elfajzódás útjának ragacsos rögeit." /Ace Ventura/
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: wmitty » csüt. jún. 30, 2011 8:41 pm

Atari írta:Valaki meg tudná mondani, hogy a tavalyi DIV2-es meccseken
mi volt a futott/elkapott TD-k száma?

4.4. Miskolc Steelers - Békéscsaba Raptors 27-0 3 futott (3*81), 1 elkapott (82)
4.17 Fehérvár Enthroners - Miskolc Steelers 19-21 3 futott (82, 2*81)
5.2. Miskolc Steelers - Budapest Cowboys 2. 44-21 1 fumble recovery TD (82), 3 futott (11, 2*81), 1 elkapott (82), 1 kickoff return (26)
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: Macska » kedd jún. 28, 2011 1:09 pm

Köszönjük ezeket a statisztikákat! Engem mindig is érdekelt, egy ilyen "örök mérleg", hogy hogy is állunk.
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: Atari » hétf. jún. 27, 2011 4:03 pm

Miskolc Steelers eddigi hivatalos (bajnokság keretében lejátszott) meccseinek összesenje:
Steelers-Ellenfél 603:541 W-L 14-14
ebből otthon 304:205 W-L 8-4
idegenben 299:336 W-L 6-10

85 TD-t szereztetek
"A büszkeség istenkáromlás.
Csak aki felülemelkedik önmagán, az nyer lelki bársonyosságot és kerüli el az elfajzódás útjának ragacsos rögeit." /Ace Ventura/
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: Atari » vas. jún. 26, 2011 3:47 pm

Valaki meg tudná mondani, hogy a tavalyi DIV2-es meccseken
(4.4. Miskolc Steelers - Békéscsaba Raptors 27-0
4.17 Fehérvár Enthroners - Miskolc Steelers 19-21
5.2. Miskolc Steelers - Budapest Cowboys 2. 44-21)
mi volt a futott/elkapott TD-k száma?
"A büszkeség istenkáromlás.
Csak aki felülemelkedik önmagán, az nyer lelki bársonyosságot és kerüli el az elfajzódás útjának ragacsos rögeit." /Ace Ventura/
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: Atari » hétf. jún. 20, 2011 9:49 am

A miskolciak Tigers-szel kezdték az ezévi bajnokságot és Tigers elleni meccsel fejezték be a hétvégén. Ez így szép keretes szerkezet. Inkább keretes, mint szép. :) Akkor lett volna szebb, ha elődöntőbe jut a csapat. Én oda vártam, kis szerencsével, vagy korrektebb versenykiírással meg is van.
Nyíregyházán számítani lehetett 30 körüli kapott pontra, ezt ellensúlyozni csak egy parádés, majdnem hiba nélküli offense teljesítménnyel lehetett volna. Sajnos ez nem jött össze. (Különösen bosszantó volt, amikor kb. 35 yardnál 3. és 3-nál rossz hátrapassz, majd negyedikre a punternek magas a snap. Lett belőle kb. 9 yardról 1. és gól a Nyíregynek.)
Nem ment úgy a futás sem, ahogy máskor. A Tigers sokkal hatékonyabban blokkolt. Bence kint árválkodott szélen elkapó poszton. Talán a 4. negyed elején mutatott passzjátékot hamarabb lehetett volna forszírozni. Kockázatos, de valami ilyesmi esetleg meglepi a Tigerst.

Gratulálok a csapatnak! A Steelers egyértelműen a DIv I. felső felébe tartozik. Remélem állandósul a jó teljesítmény és jövőre elődöntőt, döntőt játszotok!
Go Steelers!

(Képek: http://steel0618.atari.fotoalbum.hu/)
"A büszkeség istenkáromlás.
Csak aki felülemelkedik önmagán, az nyer lelki bársonyosságot és kerüli el az elfajzódás útjának ragacsos rögeit." /Ace Ventura/
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: Macska » kedd jún. 14, 2011 9:03 pm

Szurkoló busz indul a Nyíregyháza Tigers elleni wildcard mérkőzésre! Minden kedves szurkolónkat várunk aki szeretne idegenben is szurkolni a csapatnak. Az utazási költségtérítés 1500 Ft személyenként. Fizetni a helyszínen lehet az egyesület pénztárosánál, Burcsa Eszternél.
A limitált férőhely miatt kérek mindenkit, hogy aki szeretne eljönni az legyen szíves egy emailben előre jelezni ezt. Az email címünk a szokásos: info kukac miskolcsteelers.hu /kukac=@/
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: Macska » szomb. jún. 04, 2011 11:12 pm

Hát igen a sors furcsa fintora megint fityiszt mutatott nekünk, de teljesen mindegy ki ellen kell játszani a PO-ban, mert úgyis nyerni akarunk!
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: Atari » szomb. jún. 04, 2011 10:45 pm

Mára kialakult a PO mezőnye.
Mivel a Szolnok nyert, ő fért be az első hatosba, de - ha jól értelmezem a kiírást - az 5. helyen jut be. Miskolc a hatodik.
Néhány furcsa tény annak eldöntésére, hogy mennyire jó csak kapott pontok alapján dönteni a sorrendről azonos W-L arány esetén:
A Steelers szerzett-kapott pontjai az alapszakaszban 173-105=68 (a max.35-ös szabállyal 166-105=61), a Soldiers-é 92-90=2.
Három csapattal játszott mindkét együttes (Heroes, Raptors, Tigers). Az elért eredmények rendre
-Steelers: 52-10, 31-34, 13-32
-Soldiers: 27-6, 6-10, 2-35.
Minden esetben elmondható, hogy a Steelers nagyobb arányban győzött ill. kisebb arányban kapott ki a közös ellenfelektől, mint a Soldiers.
A Steelers mindig idegenben, míg a Soldiers mindig otthon játszotta le a szóbanforgó mérkőzéseket.

Az egyetlen mutató, amiben jobb a Soldiers, hogy kevesebb pontot vittek ellene. :evil:
Azonban ha az elmaradt mérkőzését a Gorillazzal 0-35-tel írják jóvá (mint ahogy korábbi években volt), akkor abban sem.

Valójában egyetlen kérdésre lehet redukálni a témát:
Melyik csapatot preferáljuk? Amelyik 6-10-et, vagy amelyik 31-34-et játszik egy adott ellenféllel?
"A büszkeség istenkáromlás.
Csak aki felülemelkedik önmagán, az nyer lelki bársonyosságot és kerüli el az elfajzódás útjának ragacsos rögeit." /Ace Ventura/
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: wmitty » kedd máj. 31, 2011 10:44 pm

A vasárnapi meccs rövid tudósítása a városi tévés videóval feldúsítva:
http://miskolcsteelers.hu/?pg=hir&id=275
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: Macska » hétf. máj. 30, 2011 9:34 pm

így van, hiába megyünk a po-ban idegenbe, mégis "hazai" pálya fogad majd minket :D
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: Atari » hétf. máj. 30, 2011 2:26 pm

Gratulálok a fölényes győzelemhez!
Megvan a PO!
Csak azt nem értem, hogy a Steelers elleni mérkőzésen miért tesz úgy 1-2 csapat, hogy "az elmúlt időszak legjobb játékát" nyújtja? A Békéscsaba "addig" 2 TD szerzett összesen, a Veszprém meg megduplázta a bajnokságban eddig elért pontjai számát. (Tudom, hogy 1-2 TD-t akárhogy be lehet kapni, a meccset sajnos nem láttam. :cry: )
Ám azért nem gömbölyű a labda, hogy kiszámíthatatlanabb legyen. Pl. az Eger is megtáltosodhat és szerezhet annyi pontot, mint még egyik meccsén sem, illetve a Szolnok is kaphat annyit, mint - a Tigers kivételével - senkitől (21).
Akkor meg lenne az 5. hely.
Amennyiben a Raptorok nem táltosodnak meg ismét és kikapnak a Rebels-től, a PO-ban a 6. ellenfele a Tigers-Raptors meccs győztese lesz, az 5. PO résztvevőé pedig a vesztes.
A Miskolc így legközelebb mindenképp alapszakaszi ellenfelei egyikével játszik majd újra ugyanott, idegenben.
Go Steelers!
"A büszkeség istenkáromlás.
Csak aki felülemelkedik önmagán, az nyer lelki bársonyosságot és kerüli el az elfajzódás útjának ragacsos rögeit." /Ace Ventura/
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: Atari » vas. máj. 22, 2011 8:22 pm

Négy csapat már kb. PO-ba jutott (Gorillaz, Rebels, Tigers, Raptors). Van még két hely.
Négy csapat áll 3 vereséggel, azaz eséllyel a 3-3-ra (Titán, Zala, Szolnok, Miskolc).
A Titánokat valószínűleg legyőzik a Gorillák és 2-4-gyel állnak majd, ha nem akkor meg őket legyőzte a Steelers. :) (Sajnálom, hogy ilyen rosszul jött ki nekik a sorsolás és játszottak mindhárom favorittal.)
A Zalát valószínűleg legyőzi a Rebels, így nekik is 2-4.
A Szolnok legyőzheti az Egert és akkor 3-3. (Bár szerintem az Eger megrázza magát és megszerzi a becsületpontot, szurkolok nekik. :wink: )
Csakúgy, mint a Steelers-nek a Wildfires legyőzésével.
Nincs egymás elleni meccs, így a sorrendnél a kevesebb kapott pont dönt. Miskolcnak 91, Szolnoknak 84, de a Miskolc sokkal több pontot vitt (125-öt, 65 ellenében).
Ha tehát az Eger képes vinni 1 db TD-t, + extra, a Wildfirest pedig sikerül 0-án tartani, megvan az 5. hely.

Azt még hozzátenném, hogy a "gólkülönbség" az eddig 5 meccs után a Miskolcnak +34, a Szolnoknak -19.
"A büszkeség istenkáromlás.
Csak aki felülemelkedik önmagán, az nyer lelki bársonyosságot és kerüli el az elfajzódás útjának ragacsos rögeit." /Ace Ventura/
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: wmitty » szomb. máj. 21, 2011 6:21 pm

Mikor a linebacker betöri a lakásajtót...
http://miskolcsteelers.hu/index.php?pg=hir&id=273
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: Benő(ke) » kedd máj. 17, 2011 11:47 pm

Idén messze ezek voltak a legrosszabb bíróink(tisztelet a kivételnek)... sajnos.



Atari írta:
gizmo írta:szerintem benő csak megmutatná hogy milyen nyilvánvaló dolgot néztek el a csíkosak

De nem ez után magyarázott neked a zebra, ugye? Mert a védőnek köze nincs a (túloldali) válladhoz és nem fordul a fejed (még). Lefelé húzza (még).

De igen, ez után akarta nekem ezt megmagyarázni. :roll: Amúgy a képen már elfordult a fejem, és azon a sisak is.
És ilyenkor legyen az ember(senkiházi játékos a bírók szemében, néha az az érzésem) higgadt... :? :roll:

Atari írta:
Benő(ke) írta:Sajnos csak az láthatja aki regisztrálva van facebook-on. Köszi Gizmo hogy beraktad ide!

Nekem nincs itt kép most sem. De regisztráltam a facebookra. :evil:
Azért szép a 72-75. képsorozaton, ahogy Shrek bedarálja az emberét! :P

Kép
ex-steelers #82
Avatar
Benő(ke)
Player
 
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: csüt. feb. 03, 2011 4:19 pm

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: IOWA » kedd máj. 17, 2011 11:29 pm

Macska írta:Benő téved, látom, hogy szándékosan beleakasztotta a sisakrácsát ellenfele kezébe és azt tolja el a sisakjával. Még jó, hogy nem ő volt szabálytalan... :D :D :D


Macska az Én voltam!!! :D
Szerintem összekeverték a szabályokat a bírók!
Elég fura egy RB-től(aki birtokolja a labdát) hogy facemask-ot csinál az LB-n vagy CB-n..., de várjunk csak, ezt nem stiff arm-nak hívják? Ki érti már ezt... :)

szerintem nekik is a körmükre kéne nézni!!!
http://2.bp.blogspot.com/_9p4IBV-SfgE/S ... iffarm.jpg
http://www.google.hu/imgres?imgurl=http ... x=23&ty=48
Avatar
IOWA
Player
 
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: csüt. szept. 17, 2009 12:51 pm

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: Macska » kedd máj. 17, 2011 11:08 pm

Benő téved, látom, hogy szándékosan beleakasztotta a sisakrácsát ellenfele kezébe és azt tolja el a sisakjával. Még jó, hogy nem ő volt szabálytalan... :D :D :D
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: Atari » kedd máj. 17, 2011 10:49 pm

Benő(ke) írta:
gizmo írta:szerintem benő csak megmutatná hogy milyen nyilvánvaló dolgot néztek el a csíkosak

De nem ez után magyarázott neked a zebra, ugye? Mert a védőnek köze nincs a (túloldali) válladhoz és nem fordul a fejed (még). Lefelé húzza (még).

Benő(ke) írta:Sajnos csak az láthatja aki regisztrálva van facebook-on. Köszi Gizmo hogy beraktad ide!

Nekem nincs itt kép most sem. De regisztráltam a facebookra. :evil:
Azért szép a 72-75. képsorozaton, ahogy Shrek bedarálja az emberét! :P
"A büszkeség istenkáromlás.
Csak aki felülemelkedik önmagán, az nyer lelki bársonyosságot és kerüli el az elfajzódás útjának ragacsos rögeit." /Ace Ventura/
Avatar
Atari
Player
 
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 8:53 am

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: wmitty » kedd máj. 17, 2011 8:33 pm

Benő(ke) írta:
gizmo írta:szerintem benő csak megmutatná hogy milyen nyilvánvaló dolgot néztek el a csíkosak


Egyrészről!
Másrészről pedig asszem a bírókat is pontozzák valamilyen módon hogy mennyire jók vagy rosszak(ha jól tudom), na most ez megérne egy pár mínusz pontot.

Aha, vili.
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: Benő(ke) » kedd máj. 17, 2011 8:29 pm

gizmo írta:szerintem benő csak megmutatná hogy milyen nyilvánvaló dolgot néztek el a csíkosak


Egyrészről!
Másrészről pedig asszem a bírókat is pontozzák valamilyen módon hogy mennyire jók vagy rosszak(ha jól tudom), na most ez megérne egy pár mínusz pontot.

wmitty írta:Köszi!
Ez így elég világos.
De... hadd idézzem fel azt a számomra emlékezetes és tanulságos esetet, amikor a két évvel ezelőtti Aréna-kupán az a híres-hírhedt téves ítélet véletlenül pont megvolt videón. Premier plánban. Ugye, a végén odavittük a bíróhoz, megmutattuk - ő azt mondta, igen, tényleg, most már látja, hogy igazunk van - csak hát lefújták a meccset, már mit lehetne csinálni... Ez van minden hasonló üggyel.

Azt én értem hogy a meccsen utólag nem változtat, nem is azért mondtam.

wmitty írta:Ennél egyértelműbb bizonyíték kell... merthogy a megadott linken nem látok semmilyen képet. :(


Sajnos csak az láthatja aki regisztrálva van facebook-on. Köszi Gizmo hogy beraktad ide!
ex-steelers #82
Avatar
Benő(ke)
Player
 
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: csüt. feb. 03, 2011 4:19 pm

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: gizmo » kedd máj. 17, 2011 8:04 pm

wmitty írta:
gizmo írta:.

Köszi!
Ez így elég világos.
De... hadd idézzem fel azt a számomra emlékezetes és tanulságos esetet, amikor a két évvel ezelőtti Aréna-kupán az a híres-hírhedt téves ítélet véletlenül pont megvolt videón. Premier plánban. Ugye, a végén odavittük a bíróhoz, megmutattuk - ő azt mondta, igen, tényleg, most már látja, hogy igazunk van - csak hát lefújták a meccset, már mit lehetne csinálni... Ez van minden hasonló üggyel.

szerintem benő csak megmutatná hogy milyen nyilvánvaló dolgot néztek el a csíkosak
#15 ....................................................................................... ××
Kép
Avatar
gizmo
Player
 
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 7:54 pm
Tartózkodási hely: Dillon,TX

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: wmitty » kedd máj. 17, 2011 6:33 pm

gizmo írta:.

Köszi!
Ez így elég világos.
De... hadd idézzem fel azt a számomra emlékezetes és tanulságos esetet, amikor a két évvel ezelőtti Aréna-kupán az a híres-hírhedt téves ítélet véletlenül pont megvolt videón. Premier plánban. Ugye, a végén odavittük a bíróhoz, megmutattuk - ő azt mondta, igen, tényleg, most már látja, hogy igazunk van - csak hát lefújták a meccset, már mit lehetne csinálni... Ez van minden hasonló üggyel.
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

Re: Szurkolói hozzászólások

HozzászólásSzerző: gizmo » kedd máj. 17, 2011 4:46 pm

wmitty írta:Ennél egyértelműbb bizonyíték kell... merthogy a megadott linken nem látok semmilyen képet. :(


Kép
#15 ....................................................................................... ××
Kép
Avatar
gizmo
Player
 
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 7:54 pm
Tartózkodási hely: Dillon,TX

ElőzőKövetkező

Vissza: Nyílt Fórum

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég

cron