Szurkolói hozzászólások

Az alábbi fórumon belül bármely regisztrált felhasználó hozzászólhat az adott témához, illetve új topikot is nyithat!

HozzászólásSzerző: Bresciano » vas. feb. 07, 2010 2:36 pm

az első meccset én is azon néztem,de valamiért már nem jó... de ez szerencsére jó :) igazán nincs mit:D
Kép
"Egyszer?ként okosabb is lehetnék,csak akkor nem biztos hogy szállnának rám a lepkék..."
Avatar
Bresciano
Player
 
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: csüt. szept. 17, 2009 11:00 am
Tartózkodási hely: Miskolc-Bp vonalon

HozzászólásSzerző: Vendég » vas. feb. 07, 2010 2:36 pm

Eddig tényleg a 2010es történet élt! Köszi az új linket! :)
Vendég
 

HozzászólásSzerző: sicksamurai » vas. feb. 07, 2010 2:29 pm

Bresciano írta:http://www.hunrun.com/cellect.html nekem itt jó (Béci bnője)

cellect2010 címmel próbálkoztam,mert mindenhol azt írták,de úgy tűnik ez a működőképes :)
Köszönöm !
Avatar
sicksamurai
Player
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 3:43 pm

HozzászólásSzerző: Bresciano » vas. feb. 07, 2010 2:22 pm

http://www.hunrun.com/cellect.html nekem itt jó (Béci bnője)
Kép
"Egyszer?ként okosabb is lehetnék,csak akkor nem biztos hogy szállnának rám a lepkék..."
Avatar
Bresciano
Player
 
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: csüt. szept. 17, 2009 11:00 am
Tartózkodási hely: Miskolc-Bp vonalon

HozzászólásSzerző: Gávelné Kriszta » vas. feb. 07, 2010 2:16 pm

Miskolc Steelers - Tata Mustang 21-12

Ritka jól játszottak a fiúk! Nagyon jó volt nézni :)

:) haaaaaaaaaa!!! :)

De nekem is hiba üzenetet tol már most... 14:30- 15:00 óra körül fog menni a kövi meccs! Remélhetően addigra helyre áll!
Gávelné Kriszta
 

HozzászólásSzerző: sicksamurai » vas. feb. 07, 2010 2:09 pm

Hunrun 404-es hibával nem megy, focibajnoksag.hu eredményeinél semmi... valami infót tud valaki?
Avatar
sicksamurai
Player
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 3:43 pm

HozzászólásSzerző: Macska » kedd jan. 26, 2010 4:37 pm

Tisztelt Szurkolóink!

Csapatunk az idei Aréna futball bajnokságon is indul, amit ugyanott rendeznek meg ahol tavaly, a Sport Max csarnokban. Időpontja: 2010. február 07. Aki a helyszínen szeretné megtekinteni az eseményt, annak figyelmébe ajánljuk, hogy közös szurkolói és csapatbuszt indítunk. Amire még van szabad férőhely. Az utiköltség 1000 Ft/fő. Aki szeretne velünk utazni az kérjük legkésőbb jelezze ezen a héten az alábbi telefonszámon vagy emilcímen:

Szegedi Máté 30/279-8646 emil: info kukac miskolcsteelers.hu
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

Re: felszerelés

HozzászólásSzerző: Ben?(ke) » szomb. jan. 16, 2010 7:41 pm

gergo1012 írta:ha valaki tud olcsóbban felszerelést az írjon!
kösz :D


Nekem van egy eladó vállvédőm, ha érdekel írj!
Avatar
Ben?(ke)
Player
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 4:01 pm
Tartózkodási hely: Miskolc-Szirma

HozzászólásSzerző: Szmájli » szomb. jan. 16, 2010 11:14 am

Újonnan Érkezett Ifik (Junirok) Ma Tartunk egy Fakutlatív edzést a Rendőrszakközépben 12:00-tól. Viszünk cuccot, ütközgetni és persze tiis megkapjátok h érezzétek h mivan :D

Gyertek minnél többen.
Köszi
Szmájler
[url]http://twitter.com/MiskolcSteelers[/url]
Avatar
Szmájli
Player
 
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 1:45 pm
Tartózkodási hely: Miskolc

felszerelés

HozzászólásSzerző: gergo1012 » pén. jan. 15, 2010 10:34 pm

ha valaki tud olcsóbban felszerelést az írjon!
kösz :D
Avatar
gergo1012
Player
 
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: szomb. jan. 09, 2010 10:53 pm

HozzászólásSzerző: gizmo » pén. jan. 15, 2010 2:50 pm

Déw.Colts írta:
gizmo írta:
Déw.Colts írta:Mellesleg életem egyik legjobb döntése volt, hogy elmentem a combine-re. :)

nenyalizz :P (amugy joltetted ;))
vigyázzz magadraXDXDXD

;) xd
#15 ....................................................................................... ××
Kép
Avatar
gizmo
Player
 
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 7:54 pm
Tartózkodási hely: Dillon,TX

HozzászólásSzerző: Déw.Colts » csüt. jan. 14, 2010 10:30 pm

gizmo írta:
Déw.Colts írta:Mellesleg életem egyik legjobb döntése volt, hogy elmentem a combine-re. :)

nenyalizz :P (amugy joltetted ;))



vigyázzz magadraXDXDXD
Déw.Colts
Player
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. jan. 10, 2010 11:24 pm
Tartózkodási hely: Alsószuha

HozzászólásSzerző: gizmo » csüt. jan. 14, 2010 7:15 pm

Déw.Colts írta:Mellesleg életem egyik legjobb döntése volt, hogy elmentem a combine-re. :)

nenyalizz :P (amugy joltetted ;))
#15 ....................................................................................... ××
Kép
Avatar
gizmo
Player
 
Hozzászólások: 485
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 7:54 pm
Tartózkodási hely: Dillon,TX

HozzászólásSzerző: Vendég » csüt. jan. 14, 2010 4:51 pm

hát pont nem vagyok rajta egyiken sem, de azért köszönöm
Vendég
 

HozzászólásSzerző: wmitty » kedd jan. 12, 2010 11:21 am

Déw.Colts írta:A többi képhez esetleg hozzá lehetne jutni valamilyen módon?
Mellesleg életem egyik legjobb döntése volt, hogy elmentem a combine-re. :)

Szia! Bizony, jól tetted! Remélem, később is beváltja a sport és a klub minden várakozásodat.
Fotó annyi van, amit itt látsz, és amit a klubhonlap cikkében.
(Ha valamelyik nagyobb - eredeti - felbontásban kell, írj e-mailt, elküldöm.)
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

HozzászólásSzerző: Déw.Colts » kedd jan. 12, 2010 12:46 am

A többi képhez esetleg hozzá lehetne jutni valamilyen módon?
Mellesleg életem egyik legjobb döntése volt, hogy elmentem a combine-re. :)
Déw.Colts
Player
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. jan. 10, 2010 11:24 pm
Tartózkodási hely: Alsószuha

HozzászólásSzerző: wmitty » vas. jan. 10, 2010 5:00 pm

Sikeres volt az utánpótlás-toborzás:
lezajlott szombaton a korábban beharangozott utánpótlás-toborzó „combine”
rövid beszámoló és fotók róla a honlapon
http://miskolcsteelers.hu/index.php?pg=hir&id=142

néhány további fotó, amelyek nem sikerültek valami jól, viszont évek múlva az illető játékosok "first catch of my carrier" címen használhatják portfóliójukban...
(nekem pedig jön 5 százalék transzfer-járulék :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

HozzászólásSzerző: Macska » vas. jan. 10, 2010 3:28 pm

Jöttek sokan, de még jöhetnek, szerintem mindenkinek tetszett a dolog, folytatás most már hétfőtől a rendőrszakközépben.
Hendrix is not dead.? He's just teaching God how to play a Guitar.--- Hendrix nem halt meg. Csak az Istent tanítja gitározni.
Avatar
Macska
Secretary/Def-Co.
Secretary/Def-Co.
 
Hozzászólások: 1292
Csatlakozott: kedd jún. 24, 2008 12:14 am

HozzászólásSzerző: sicksamurai » vas. jan. 10, 2010 2:32 am

Kombájn hogy ment? Szántás ment az esőben jól? Reménységek? :)
Avatar
sicksamurai
Player
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 3:43 pm

HozzászólásSzerző: wmitty » pén. jan. 01, 2010 8:27 pm

"Soha jobb alkalmat, hogy ezt elmeséljem..."

Ezzel a nyitómondattal írtam be szilveszter éjszakáján egy kicsit hosszabb, emlékező jellegű posztot a belső csapatfórum Társalgó topikjába.
Olyasmit idéztem fel benne, amiről utóbb rájöttem, hogy talán az idelátogató ("külső") szurkolóknak, amerikaifoci-szimpatizánsoknak még többet jelenthet, személyesebb érzéseket válthat ki belőlük.
Ezért, remélem, senki nem veszi rossz néven, ugyanazt a hozzászólást most ide is átmásolom. Hátha valaki rezonál rá, valakiben saját hasonló emlékezést indít meg.
Tehát: december 31. a bűvös dátum.

"Pontosan három évvel ezelőtt történt; három esztendő semmi, ha úgy veszem, aztán közben meg mégiscsak milyen nagy idő. Szóval éppen három évvel ezelőtt a szilveszter hétvégére esett, ám hétvégén ilyentájt nincs sport, merthogy sehol nem rendeznek meccseket. Úgyhogy én is, otthon ülve, elkezdtem az estét a tévében a béna esztrádműsorokkal, régi sanzonokkal, meg ilyesmikkel, de egy idő után nem bírtam tovább, otthagytam a családom többi tagját, és átmentem a kisszobába, a kis(ebb) tévéhez. Sport TV: hoppá, mégiscsak rendeznek ilyenkor sporteseményt! Ahá, szóval ez az a bizonyos amerikaifoci! Amiben "agresszív hústornyok nyomják egymást a földbe", ugye, tudjuk, valami amerikai baromság... De hátha nem az. Nézzük csak.

Szóval nekiültem, és életem egyik legnagyobb hatású sportélményét éltem át. Kábé semmit se tudtam a sportágról, az NFL-ről, pontosabban voltak régi - nyolcvanas évek végi, kilencvenes évek eleji - népsportos olvasmányélményeim, Joe Montana meg ilyenek, de látni nagyjából sose láttam. Csak hollywoodi filmekben, egy-egy jelenet erejéig. És akkor most, itt, élőben, magyar kommentárral.
Pont az Indianapolis játszott, tán a Miamival, utóbbiról tudtam, hogy híres csapat (Marino az Ace Venturából!), előbbiről semmit. Azt sem, hogy az évtized első felének egyik meghatározó klubjává nőtte ki magát, hogy néhány klasszis támadó szerepel benne, hogy évről évre esélyesek, de a rájátszásban rendre elbuknak. Én csak azt láttam, hogy ennek a csapatnak a játéka valamiért egyből megragad engem. (Kürölbelül a West Coast Offense lehetett az, ami így hatott rám: az, hogy amerikaifociban - addigi előtéleteimmel szemben - nem csak gyömöszölni szokták egymást, hanem kábé úgy szövik a támadokat, mint európai fociban a Barcelona. Akkor még semmit nem mondott nekem, hogy Manning az, aki ilyen szemet gyönyörködtető módon irányítja ezt a támadójátékot, Wayne-nek és Harrisonnak passzolgatva (általában közepes hosszúakat). Borzasztóan tetszett ez a lassan, de magabiztosan előrehaladó taktika.
A szilveszter éjszak akkor nekem erről szólt. Hogy valamit megismertem, amiről addig csak haloványnál is gyengébb, ráadásul téves képem volt csak.

Egy hétre rá már némileg tudatosan ültem le a képernyő elé, a wild card fordulóban, kiderült, az előbb látott és szimpatikusnak bizonyult gárda továbbjutott december 31-i szoros győzelmével, és megint kemény ellenfelet kapott. De győztek. Ekkor már éreztem: ez nekem bejön.
Újabb egy hét, és bár nálunk csak Sport2 volt akkoriban, netes tévénézésről meg nem is hallottam még, a sajtóban igyekeztem kutatni, hogy sikerült a folytatás. Az volt a máig emlékezetes Ravens elleni 15-6, amikor csak (!) mezőnygólok estek; Vinatieri (akit, most már tudom, épp idény elején szerzett meg a Colts a Patstől, miután előző években többször is elrontott FG-k okozták a playoff-vesztüket) mind az ötöt berúgta a maga részéről. Képzelhetitek, hogy örültem: a csapat, amelyet felfedeztem magamnak - "önerőből", hiszen, momdon, semmilyen előképem nem volt róluk -, sikerrel halad előre.
Jött az NFL történetének egyik legnagyobb meccse: 2007. január 21. - naná, hogy pontosan megjegyeztem! -, az örök mumus New England elleni AFC konferenciadöntő. A Sport1-en, úgyhogy egy barátomat kértem meg, éjjel odaadom nekik a videónkat, vegye fel, másnap reggel rohanok a kazettáért. Aztán munkába, hiszen hétfő volt, egész nap dolgoztam, egész nap nem néztem újságot, internetoldalt és nem olvastam e-mailt, minden barátot megkértem, hogy nehogy írjon a meccs eredményéről... este futás haza, kazetta be a videóba, és jött életem egyik legnagyobb háromórás sportélménye. (Ha valakinek nem rémlene: félidő 21-3 oda, vége 38-34 ide; minden idők legnagyobb fordítása ezen a szinten.) Végérvényesen eldőlt a sorsom.

A Colts Super Bowlba jutott. Majd megőrültem: nem volt, akivel megosszam az élményt, az érzéseimet. Csak egy pesti barátom, de az kevés ilyenkor.
Keresgéltem a neten, és találtam egy felhívást (vagy az Északban is megjelent?): valakik a döntőt együtt tervezik nézni egy kocsmában élőben. Kiderült, a Miskolc Steelers (?) nevű miskolci (?) amerikaifutball csapat (?) játékosairól van szó. Mi a manó? Hát, ilyen is létezik?! Nahát.
Írtam a honlapon talált címre, elmehetnék-e, válaszoltak, igen, úgyhogy ott voltam - egyedüli kívülállóként, furcsán is nézhettek rám. Nekem is az volt, mit mondjak. Maga a meccs óriási volt, és hálistenek azok nyertek, akiknek drukkoltam. (Bár az elején az a Devin Hester-visszahordás... Ma már tudom, hogy Buta volt az, aki akkor annyira örült.)
Valamikor éjjel 3 és 4 között hagytam el a helyiséget, nem volt kivel beszélgetnem, csak kutyagoltam a Városház téren a kocsi felé, legszívesebben a világot a keblemre öleltem volna... de ténylegesen nem volt kit.
NFL-rajongó lettem, a következő hetekben óriási erővel igyekeztem behozni lemaradásomat a szabályismeret terén, a magyar nyelvű fórumokon, a régebbi meccsek gyűjtésében, éjjel-nappal a netet bújtam. Említett barátommal rögtön elhatároztuk, hogy az első londoni meccsre 2007 őszén tutira elmegyünk. Naná.
Kicsivel később megint hallottam erről a Steelers nevű valamiről: hogy bajnoki mérkőzést játszanak. Kimentem, az édesapámat és a keresztapámat és elhívtam magammal, hogy legyen kivel megosztani az élményt. Nekem tetszett, amit láttam (siralmas vereség a Tigerstől egyébként...), ők mindketten maradtak annál, hogy "amerikai marhaság az egész". Pár hétre rá már őszintén tudtam örülni a Gringos ellen begyűjtött első, történelmi győzelemnek. Igaz, csak mint a lelátón ülők egyike.

A folytatás? Egyszer egy riport kapcsán (mint újságíró) megismerkedtem Zsoltival, a csapat akkori irányítójával, később én magam is készítettem vele újságcikket, a következő év elején pedig váratlanul felhívott, hogy volna-e kedvem segíteni a klub körül, honlap, sajtó, ilyesmi. Volt. Steelerses lettem. Azóta meg... el se lehetne mesélni.

Mindez pontosan három éve kezdődött. Egy szilveszteri éjszakán unalmas volt a szokásos ünnepi tévéműsor.
Ritkán örül ilyesminek az ember, de most van okom bőven."
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

HozzászólásSzerző: wmitty » csüt. dec. 24, 2009 9:14 pm

Boldog karácsonyt mindnyájatoknak!
És az új évben se kerüljétek majd a miskolcsteelers.hu-t :)
Első világháborús haditudósítások, olasz front:
Német újság: "A helyzet súlyos, de nem reménytelen."
Magyar újság: "A helyzet reménytelen, de nem súlyos."
Avatar
wmitty
Member of the Board
Member of the Board
 
Hozzászólások: 1026
Csatlakozott: kedd szept. 08, 2009 10:07 am
Tartózkodási hely: Miskolc, naná

HozzászólásSzerző: sicksamurai » csüt. dec. 24, 2009 8:27 pm

Hadd kívánjak én is minden olvasónak/játékosnak/szurkolónak/szakmai stábtagnak és Steelers Családtagnak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és elképesztően sikeres, Boldog Új Évet !
Avatar
sicksamurai
Player
 
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: szer. szept. 16, 2009 3:43 pm

HozzászólásSzerző: Terrible Towel » csüt. dec. 24, 2009 5:00 pm

Békés, boldog Karácsonyt, győzelmekben gazdag, sérülésmentes Boldog Újévet Kívánunk! Sáfrányék
Olyan nincs, hogy verekedés közben futballmeccs tör ki?
Terrible Towel
Player
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: pén. okt. 16, 2009 4:55 pm

HozzászólásSzerző: Rúgóka » csüt. dec. 24, 2009 1:11 pm

Sziasztok!

Minden "Steelers családtagnak" Kellemes, békés, nyugodt, pihenéssel teli Karácsonyt és Győzelmekben gazdag boldog új évet kívánok!
Rúgóka
Player
 
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. nov. 08, 2009 4:35 pm

HozzászólásSzerző: Szudáni » csüt. dec. 24, 2009 11:58 am

Kellemes Ünnepeket Kivánok mindenkinek és az edzőknek,elnőkségnek! Hiányoztok. :(
Szudáni
Player
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: csüt. dec. 10, 2009 2:06 am

ElőzőKövetkező

Vissza: Nyílt Fórum

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron